KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2018/2019

                                      

KOŁA ZAINTERESOWAŃ KLASY 1-3

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

koło polonistyczne dla klas II

Anna Włodarska

poniedziałek

7 godz. lek.

s. 101

koło polonistyczne dla klas III

Iwona Wiśniewska

czwartek

6 godz. lek.

s. 102

koło matematyczne

dla klas I

Beata Michalska

piątek

6 godz. lek.

s. 101

koło matematyczne

dla klas II

Grażyna Baran

środa

9 godz. lek.

s. 102

koło matematyczne

dla klas III

Aneta Janczewska

czwartek

6 godz. lek.

s. 102 lub stołówka

koło przyrodnicze dla klas III

Renata Kusztal

wtorek

6 godz. lek.

 s. 104

koło plastyczne

dla klas I-III

Monika Dobucka

środa

 2 godz. lek.

s. 224

koło kodowania dla klas I-III

Iwona Antoszkiewicz

wtorek

8 godz. lek.

s. 103

JĘZYK POLSKI, HISTORIA

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

Testy VIII a

I. Nożyńska

wtorek 15.50 – 16.35

Testy VIII b

M. Loranty

środa 8.10 – 8.55

Testy VIII c

G. Sawicka

środa 14.55 – 15.40

Testy VIII d

S. Cybulska

wtorek 14.55 – 15.40

Zajęcia wyrównawcze kl. IV

I. Nożyńska

poniedziałek 14.55 – 15.40

Zajęcia wyrównawcze kl.V

A. Kunicka

piątek 14.55- 15.40

Zajęcia wyrównawcze kl. VI

M. Loranty

wtorek 15.50 – 16.35

Zajęcia wyrównawcze klas VII

S. Witek

piątek 14.55 – 15.40

Koło teatralne

I. Kurowska

czwartek 14.55 – 16.35

piątek 15.50 – 17.20

Koło dziennikarskie

A. Kunicka

czwartek 15.50 – 16.35

Koło polonistyczne kl. IV i V

S. Witek

wtorek 14.00 – 14.45

Koło polonistyczne kl. VI i VII

G. Sawicka

czwartek 7.20 – 8.05

Koło historyczne

M. Olpiński

wtorek 14.55 – 15.40

środa 15.50 – 16.35

 

                    JĘZYK ANGIELSKI

 

Rodzaj zajęć

Nazwisko prowadzącego

Termin i sala

Koło  dla klas VII

NATALIA  WONDERZY

Poniedziałek   8 10

 sala 214 

Koło  dla klas IV

IWONA JAŹWIŃSKA

Środa   15 50    sala 211

 

Zajęcia wyrównawcze

dla klas IV

JUSTYNA CHUŚĆ

Środa  8 10  sala  304

Zajęcia wyrównawcze

dla klas V

JUSTYNA KOGUT

Środa  7 20  sala 305

Zajęcia wyrównawcze

 dla  klas VI

AGNIESZKA ROWIŃSKA-STOŚ

Środa  15 50    sala 307

Zajęcia wyrównawcze

 dla klas VII

AGNIESZKA METZGIER

Piątek  7 20  sala 311

     

TESTY DLA KLASY  VIII  a

( z podziałem na grupy)

ANNA KOZŁOWSKA

Czwartek  14 55  sala 305

TESTY DLA KLASY  VIII  b

( z podziałem na grupy)

JUSTYNA SUSZKO

Wtorek  15 50    sala 307

TESTY DLA KLASY  VIII  c

( z podziałem na grupy)

MARTA LASOTA

Poniedziałek   8 10 

sala 227

TESTY DLA KLASY  VIII  d

( z podziałem na grupy)

VASYLYNA KOSYK

Piątek  14 55    sala 307


MATEMATYKA, FIZYKA I CHEMIA

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin i sala
Koło matematyczne dla klas 5 i 6 Szymon Włoczewski Czwartek, 8 lekcja
Koło matematyczne dla klas 7 i 8 Monika Adamczyk  
Koło fizyczne Katarzyna Kończak Poniedziałek (co 2 tygodnie), 9 lekcja
Koło chemiczne Dorota Jędrzejewska-Majcher Poniedziałek, 10 lekcja
Przygotowanie do testu 8a Monika Staśkiewicz Środa, 1 lekcja
Przygotowanie do testu 8b Monika Adamczyk Poniedziałek , 1 lekcja
Przygotowanie do testu 8c Beata Paszkowska Środa, 8 lekcja
Przygotowanie do testu 8d Szymon Włoczewski Wtorek, godz. 7:20
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 5 Monika Staśkiewicz Środa, 8 lekcja
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6 Monika Staśkiewicz Piątek, 1 lekcja
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 7 Monika Adamczyk Środa, 8 lekcja
Zajęcia wyrównawcze z fizyki Katarzyna Kończak Poniedziałek (co 2 tygodnie), 9 lekcja