26 stycznia 2019

27. FINAŁ WOŚP W DOMU KULTURY STARE BABICE

13.01.2019r. w Domu Kultury Stare Babice odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy. Szkolne Koło Wolontariatu aktywnie włączyło się w organizację wydarzeń wieńczących działania WOŚP.

Wolonatriusze działali już od soboty przygotowując pole dla artystów i atrakcji, które czekały na babiczan w niedzielę. W niedzielny poranek prace ruszyły juz pełną parą i naszą młodzież można było zobaczyć w wielu miejscach domu kultury o czym świadczy relacja fotograficzna.Wzięliśmy także udział w zbiórce pieniężnej, cała grupa kwestująca łącznie z wpływami z aukcji zebrała ponad 31 tysięcy.

Święto dobroczynności w Starych Babicach okazało się niezwykle udanym wydarzeniem, o czym między innymi świadczą tłumy jakie można było zobaczyć w sali koncertowej i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję i zaszczyt je współtworzyć.

Katarzyna Kujawka

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}