24 kwietnia 2018

BIBLIJNA AKADEMIA NAJMŁODSZYCH 2017/2018

Po zakończeniu konkursu w naszej parafii w niedzielę  22 kwietnia Ksiądz Proboszcz ogłosił wyniki. Wyraził wielkie zadowolenie z chęci pogłębiania przez uczniów wiedzy biblijnej. Wszystkim serdecznie podziękował  za udział w konkursie, a  tym, którzy zdobyli największą liczbę punktów  wręczył nagrody książkowe i na ,,słodko’’.

W konkursie BAN wzięło udział  49 uczniów, natomiast do finału, który  odbędzie  się w sobotę 19 maja 2018 roku o godz.10.00 w Kurii Metropolitalnej Warszawskiej zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

1. Zuzanna Łapińska                 kl .III e

2. Oliwia Krupa                         kl .IV b

3. Karolina Marczuk                  kl. IV b

4. Kinga  Tyszkowska                kl. V d

5. Kazimierz  Łotowski              kl. VI a      .

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg kolejnej edycji Biblijnej Akademii Najmłodszych  za  wsparcie duchowe i nagrody, które są zawsze trafne, a umiejętność ich wręczania  przynosi  dużo  radości.  Katechetom  za współpracę, uczniom za chęć zdobywania  wiedzy biblijnej i pogłębiania  znajomości Pisma Świętego, Rodzicom i Opiekunom za  zaangażowanie w  życie religijne swoich dzieci. Przesyłam tą drogą podziękowania i gratulacje.

Janina Michałowska – katechetka