14 lutego 2019

CO CIEKAWEGO W SKW W NOWYM SEMESTRZE?

Od przyszłego tygodnia będzie można nas spotkać na korytarzu szkolnym. Na parterze podczas dwóch długich przerw nasi wolontariusze będą zachęcać do różnorodnych aktywności innych uczniów. Nie zabraknie ciekawych pomysłów i możliwości spędzania przerw szkolnych w sposób kreatywny i totalnie bez nudy!
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych na parter podczas dwóch długich przerw. Jedynie w poniedziałki będziemy odpoczywać i wtedy nas nie spotkacie :)
Dodatkowo pod koniec miesiąca rusza kolejny projekt naszego koła. Wolontariusze z klas 7 i 8 będą wspólnie z podopiecznymi  świetlicy szkolnej będą grać w przyniesione przez siebie gry planszowe. Będzie to świetna okazja do integracji, ale także miłej zabawy.
W związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi planujemy także założyć plantację sadzonkową na szkolnych parapetach. Chętnych ogrodników zapraszamy do współpracy!
W ramach projektu zostaną także poprowadzone warsztaty dla klas 4-5 - ZRÓB WŁASNĄ GRĘ PLANSZOWĄ, które odbędą się 4.03.2019 r. po lekcjach.

Szczegóły wydarzeń oraz informacje o kolejnych projektach będą podawane bliżej ich terminu. Zachęcamy do zaglądania na stronę szkoły!