16 czerwca 2019

CYKL LEKCJI NA GODZINIE WYCHOWAWCZEJ W KLASIE 6A

W roku szkolnym 2018/2019 na godzinach wychowawczych klasy 6a odbywały się prezentacje uczniów na temat hobby. Nawet nie przypuszczaliśmy jak rozległe są zainteresowania naszych kolegów i koleżanek. Pojawiły się pokazy na temat fotografii, języków, kamieni i minerałów, lotnictwa, a nawet sztuk walki. Niektórzy mają wielki talent plastyczny lub techniczny, a inni interesują się mikrobiologią. W skład naszych hobby wchodzi również sport, w którym nie brakuję osiągnięć. Są to dyscypliny takie jak siatkówka, koszykówka, tekwondo oraz wrotkarstwo figurowe. Pasje uczniów klasy 6a cały czas się rozwijają i znajdujemy coraz to nowe okazje by je prezentować oraz czerpać z nich przyjemność, radość i satysfakcję.

Opracowała Anna Pszczółka, uczennica klasy 6A

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}