22 grudnia 2016

JASEŁKA

W tym roku przedstawienie jasełkowe przygotowała klasa 3d pod opieką p. Iwony Antoszkiewicz i p. Mariny Sakowskiej.

Uczniowie klasy 3d wprowadzili widzów w przedświąteczny nastrój poprzez tańce, śpiew tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek pod akompaniament p. Marzeny Chmielarz - Borowiec. Widzowie głęboko poruszeni przedstawieniem jasełkowym włączali się w śpiew razem z aktorami. Nie ukrywali zaciekawienia delikatną obecnością aniołów, dynamicznym tańcem pasterzy, cudownymi darami Mędrców ze Wschodu i roztańczonych dzieci a także śpiewem Józefa i Maryi, która trzymała na rękach małe Dzieciątko.

Na zakończenie przedstawienia jasełkowego artyści z klasy 3d życzyli radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego Nowego 2017 Roku.

MS

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}