11 grudnia 2017

KONKURS RECYTATORSKI

W listopadzie w naszej szkole został przeprowadzony Konkurs Recytatorski "Wiersze dla dzieci Aleksandra Fredry" dla klas I-III.

Pierwszy etap konkursu to eliminacje klasowe - po dwoje uczniów z każdej klasy zakwalifikowało się do drugiego, szkolnego etapu. Laureatami konkursu w etapie szkolnym zostali: Mira Balana z klasy 3e, Michał Kantorski z klasy 3a oraz Iga Rejkiewicz, uczennica klasy 2b.

Trzeci etap konkursu odbył się 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Borzęcinie Dużym. Z przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce w etapie gminnym zajęła Mira Balana, natomiast Michał Kantorski oraz Iga Rejkiewicz zostali wyróżnieni.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do uczestnictwa w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorki konkursu

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}