Organizacja roku szkolnego

02 października 2019

KURSY AUTOBUSU SZKOLNEGO

HARMONOGRAM KURSÓW AUTOBUSU DOWOŻĄCEGO DZIECI

DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYCH BABICACH

OD  DNIA  16   WRZEŚNIA   2019r.

 

KURS I

- Stare Babice – parking szkolny

7.15

- Stare Babice, ul. Sienkiewicza (przystanek Osiedlowa)

7.22

- Lipków

7.24

- Lipków, ul. Jakubowicza 02

7.27

- Zielonki, ul. Sportowa

7.30

- Zielonki Parcele (przystanek przy szkole)

7.32

- Klaudyn 03

7.42

- Klaudyn - Lutosławskiego 01

7.44

- Klaudyn - Vivaldiego 01

7.45

- Klaudyn - Czajkowskiego 01

7.46

- Klaudyn - Szymanowskiego 01 

7.47

- Klaudyn - Ciećwierza 01

7.48

- Klaudyn 04

7.50

- Janów 

7.52

- Stare Babice – parking szkolny

7.55

KURS II

- Stare Babice – parking szkolny

13.26

- Klaudyn 03

13.31

- Klaudyn - Lutosławskiego 01

13.33

- Klaudyn - Vivaldiego 01

13.35

- Klaudyn - Czajkowskiego 01

13.36

- Klaudyn - Szymanowskiego 01  

13.38

- Klaudyn - Ciećwierza 01

13.40

- Klaudyn 04

13.43

- Janów  

13.47

- Zielonki Parcele (przystanek przy szkole)

13.55

- Zielonki, ul. Sportowa

13.59

- Lipków, ul. Jakubowicza 02

14.02

- Lipków

14.04

- Lipków ul. Mościckiego 02

14.06

- Stare Babice, ul. Sienkiewicza (przystanek Osiedlowa)

14.08

- Stare Babice – parking szkolny

14.13

KURS III

- Stare Babice – parking szkolny

14.55

- Klaudyn 03

15.00

- Klaudyn - Lutosławskiego 01

15.02

- Klaudyn - Vivaldiego 01

15.04

- Klaudyn - Czajkowskiego 01

15.05

- Klaudyn - Szymanowskiego 01 

15.07

- Klaudyn - Ciećwierza 01

15.09

- Klaudyn 04

15.12

- Janów  

15.16

- Zielonki Parcele (przystanek przy szkole)

15.24

- Zielonki, ul. Sportowa

15.28

- Lipków, ul. Jakubowicza 02

15.31

- Lipków

15.33

- Lipków ul. Mościckiego 02

15.35

- Stare Babice, ul. Sienkiewicza (przystanek Osiedlowa)

15.37

- Stare Babice – parking szkolny

15.42

KURS IV

- Stare Babice – parking szkolny

16.40

- Klaudyn 03

16.45

- Klaudyn - Lutosławskiego 01

16.47

- Klaudyn - Vivaldiego 01

16.49

- Klaudyn - Czajkowskiego 01

16.50

- Klaudyn - Szymanowskiego 01  

16.52

- Klaudyn - Ciećwierza 01

16.54

- Klaudyn 04

16.57

- Janów 

17.01

- Zielonki Parcele (przystanek przy szkole)

17.09

- Zielonki, ul. Sportowa

17.13

- Lipków, ul. Jakubowicza 02

17.16

- Lipków

17.18

- Lipków ul. Mościckiego 02

17.20

- Stare Babice, ul. Sienkiewicza (przystanek Osiedlowa)

17.22

- Stare Babice – parking szkolny

17.27