19 czerwca 2017

Na tropie czarownic z Łysej Góry

W dniach 17-19 maja uczniowie klas 4c i 4d wraz z opiekunami: p. B. Paszkowską, p. M. Staśkiewicz i p. K. Rawą byli na wycieczce w Górach Świętokrzyskich.

Pierwszego dnia wycieczki odwiedzili Jurajski Park w Bałtowie, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji min. Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium i Kino 5D. Drugiego dnia odwiedzili Muzeum Kulturowo Archeologiczne, gdzie podczas warsztatów poznali dawne zawody, Muzeum Minerałów, gdzie obejrzeli pokaz szlifowania oraz weszli na Łysą Górę. Trzeciego dnia uczniowie wzięli udział w grze terenowej w Skansenie na Tokarni, zwiedzili Jaskinię na Kadzielni i zobaczyli jeden z najstarszych dębów - Dąb Bartek.

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}