04 stycznia 2019

„OCZYŚĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI, ZOSTAŃ PATRONEM POLSKICH MISJONARZY”

Parafia Objawienia Pańskiego w Bliznem zbiera każdy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV i AGD, m.in. komputery, monitory, drukarki, pralki, lodówki, radia, telefony, baterie, odkurzacze, kable, akumulatory,dekodery, klawiatury, żelazka, magnetowidy, klimatyzatory itd.

Rzeczy należy składać na tyłach kościoła w Parafii Objawienia Pańskiego w Blizne, ul. Łaszczyńskiego 1 do 15 stycznia, godziny 14:00.

Przedmioty o mniejszych gabarytach typu: telefony komórkowe/stacjonarne/baterie i kable można przynosić bezpośrednio do księdza Pawła Paligi lub/i do sali religijnej 224 w naszej szkole.
Akcje wspiera Szkolne Koło Wolontariatu, które zajmuje się wykonaniem plakatów i ulotek informujących o wydarzeniu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do przeprowadzenia porządków w domach, mieszkaniach, piwnicach czy garażach i przyłączenia się do naszej zbiórki.

Link do wydarzenia: