14 czerwca 2016

OLIMPUS - JĘZYK ANGIELSKI

W listopadzie oraz w marcu w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS.

Olimpiady są urozmaiceniem programu zajęć, stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, są także zewnętrznym źródłem oceny poziomu wiedzy naszych uczniów. Składała się z czterech części: czytania ze zrozumieniem, struktur gramatycznych, części leksykalnej oraz części, która skupiała się na funkcjach komunikacyjnych w życiu codziennym.

Warto nadmienić, iż te sesje były jednymi z trudniejszych, o wyższym stopniu trudności.

W sesji jesiennej 2015 wzięło udział 69 uczniów z klas IV-VI. Z dumą informujemy, iż z klas V-tych trzech uczniów zdobyło tytuł laureata. Z klas VI-tych natomiast mamy pięciu laureatów.

W sesji wiosennej 2016 również wzięło udział 69 uczniów. Wśród nich mamy jednego laureata z klasy IV, dwóch laureatów z klas V oraz aż ośmiu laureatów z klas VI.

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie GRATULUJEMY

Nauczyciele języka angielskiego.