05 grudnia 2016

PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY I AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT

Dom tymczasowy oraz Hotel dla bezdomnych zwierząt Sówek & Spóła
w imieniu całej psiej ekipy składa serdeczne podziękowania Szkole Podstawowej w Starych Babicach,
za zorganizowanie zbiórki żywności oraz innych darów dla bezdomnych zwierząt.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni dzieciom, rodzicom oraz każdemu z osobna za wsparcie naszych podopiecznych miseczką jedzenia, ciepłym kocykiem oraz zabawkami.

Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny.

„Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie.” – W. Hugo

Drodzy darczyńcy zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla potrzebujacych zwierzaków ze schroniska "Azorek" w Sochaczewie i hospicjum dla zwierząt.

Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami - ale szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc.

W ich imieniu serdecznie dziękują organizatorki akcji:

Paulina Zaleska, Renata Kusztal, Agnieszka Mierzwińska i Aneta Janczewska.

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}