WYDARZENIA SPORTOWE

06 grudnia 2017

POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

W dniu 1.12.2017r. w Borzęcinie Dużym reprezentacja naszej szkoły brała udział w powiatowych zawodach w tenisie stołowym dziewcząt. W skład reprezentacji SP Stare Babice weszły Aleksandra Mostek, Wiktoria Nagórska i w rezerwie Ewa Oleksiewicz.

Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn z całego powiatu. W wyniku losowania trafiliśmy do grupy B razem z reprezentacją: SP Izabeli, SP Leszno i SP Ożarów Maz.1.

W pierwszych dwóch meczach zarówno z SP Izabelin i SP Leszno ulegliśmy rywalkom 0:3, tym samym odpadając z zawodów.
Ostatni mecz z SP Ożarów1 był meczem o honor i to nasze dziewczynki wyszły zwycięsko z tego pojedynku pokonując bez żadnych kłopotów swoje rywalki 3:0.

Dziękujemy za walkę :)

M.Cacko