Aktualności

16 czerwca 2019

SPOTKANIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU W KAMPINOSIE

11 czerwca najlepsi wolontariusze z klas ósmych oraz wyróżniający się wolontariusze klas młodszych spędzili wspólne chwile na Rancho Oregon w Kampinosie. Miejsce to jest dla nas szczególne, ponieważ przebywa tam koń Samos, do którego ratowania przyczyniła się cała społeczność szkolna. 

Mimo upalnej aury znaleźli się chętni na specjały z grilla, część osób porzuciła cieniste miejsca na rzecz wspólnych zabaw sportowych. Ci, którzy woleli spędzić czas w chłodzie mieli okazję poleniuchować na kocach i w hamakach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w pracę Szkolnego Koła Wolontariatu, a szczególnie uczniom klas ósmych. Mamy nadzieję, że kolejny rok spędzimy równie pracowicie, z zaangażowaniem czyniąc dobro na rzecz innych istot.

K.Kujawka
D.Dunder

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}