24 lutego 2018

SPOTKANIE Z POLICJĄ

W ramach podjętych działań profilaktyczno-wychowawczych, w ostatnim tygodniu odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach. Mł. asp. Marta Dymek oraz asp. Marcin Górski  spotkali się z uczniami klas siódmych i przeprowadzili wykłady i rozmowy na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich (powyżej 13 rż.), a także bezpiecznego i właściwego korzystania z internetu. Niektóre omawiane zagadnienia wzbudziły żywe zainteresowanie, natomiast o niektórych aspektach i kwalifikacjach prawnych  czynów uczniowie sami przyznali, że nie wiedzieli. Tak więc, szeroko pojęta edukacja w zakresie bezpieczeństwa okazała się bardzo dobrym pomysłem.

pedagog szkolny Renata Pamięta

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}