09 marca 2019

UDANA AKCJA SKW

8 i 9 marca wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili zbiórkę używanego sprzętu sportowego na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych nr 85 w Warszawie. Udało nam się zebrać kilkanaście par rolek, mnóstwo ochraniaczy, kasków a także hulajnogi i kilka rowerów oraz inne drobne sprzęty. Część rzeczy już zostało zawiezionych do miejsca przeznaczenia, reszta będzie systematycznie dostarczana do szkoły. Serdecznie dziękujemy Państwu za odzew i chęć podzielenia się nierzadko kosztownymi akcesoriami z potrzebującymi.
Wolontariusze, którzy dzisiaj pełnili dyżur w oczekiwaniu na Państwa pracowali przygotowując sadzonki w związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi. Wysiane przez młodzież rośliny znalazły schronienie w jednej z sal, tam będą się nimi opiekować dzieci z klasy II c.

Katarzyna Kujawka
foto- Wiktoria Szymaniuk