WYDARZENIA SPORTOWE

11 marca 2018

UNIHOKEJ

W dniu 8.02.2018 w Borzęcinie Dużym odbyły się gminne zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież. Zawody te miały na celu wyłonienie mistrza gminy, który będzie reprezentował gminę Stare Babice w zawodach powiatowych.

Szkołę ze Starych Babic reprezentowali:
Daria Urbanek, Anna Starnowska, Zuzanna Stanicka, Oliwia Markiewicz, Oliwia Ostrowska, Magdalena Drzewińska, Alicja Nowak, Pola Radoń, Kaja Baszyńska, Wojciech Buchało, Maksymilian Twardowski, Dominik Suliński, Bartłomiej Klimek, Andrzej Szczepanek, Michał Niedzielski, Michał Cała, Łukasz Śnieciński, Adam Terlecki.

Nasza szkoła wyjątkowo walczyła tylko z reprezentacją SP. Borzęcin Duży, ponieważ zarówno
SP. Zielonki jak i SP. Koczargi Stare zrezygnowały z walki o mistrzostwo gminy.

Chłopcy ze Starych Babic ulegli w Borzęcinowi 0-2, natomiast dziewczynki mimo bardzo dobrej gry i przewagi podczas całego meczu w ostatniej chwili straciły bramkę i ostatecznie przegrały 0-1.

M. Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}