10 listopada 2018

WOLONTARIUSZE NA CMENTARZU WOJENNYM

W sobotni, mglisty poranek piętnastu wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu uporządkowało teren cmentarza wojennego w Starych Babicach. Zaopatrzeni w grabie i mnóstwo worków pracowaliśmy intensywnie grabiąc liście i zbierając wypalone znicze. Praca okazała się wcale nielekka, na początku nie wszyscy radzili sobie idealnie, jednak między innymi po to są takie akcje, żeby przy okazji czynienia dobra uczyć się różnych przydatnych w życiu umiejętności. Na koniec worki zostały policzone - zgrabiliśmy 28 worków liści a wypalone znicze zapakowaliśmy 12 worków. Myślę, że mimo zmęczenia wszyscy wrócili do domów zadowoleni- choć brudni, bo efekty naszej pracy były widoczne i satysfakcjonujące.

Katarzyna Kujawka
   Koordynator SKW

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}