Aktualności

24 lutego 2019

TEATR SZKOLNY

3 stycznia 2019 r. w ramach 27 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w Domu Kultury gminy Stare Babice odbyły się występy artystyczne. Również zespół teatralny z naszej szkoły brał udział w tym przedsięwzięciu kulturalnym. Aktorzy mogli wystąpić na dużej scenie z doskonałym oświetleniem i nagłośnieniem.
Występ poprzedziły intensywne próby w tym również wyjazdowa  w Domu Kultury. Wtedy okazało się, ze większa przestrzeń sceniczna stawia nowe wyzwania. Trzeba było poruszać się żwawiej i koniecznym stało się wydłużenie podkładu muzycznego. Cóż „wielka scena” ma swoje wymagania!
Przedstawienie, które dawaliśmy to „Miłość za nic” według tekstów księdza Jana Twardowskiego  w reżyserii pani Ludmiły Miłowanowej. Spektakl udał się znakomicie, o czym świadczą zdjęcia. Radość  bycia i grania w teatrze to coś niezwykłego dla młodych aktorów, daje szansę rozwoju ich inteligencji emocjonalnej, osobowości, ćwiczenia empatii i odpowiedzialności, nie w sferze słów, ale czynów.

 

https://babice24.pl/artykul/sukces-naszego-wosp/590193?fbclid=IwAR3GCiraMlLEa3qO9sGMswqY1bArI42Peg-9XWjSzBdSy4tKnTlzuMlDw60