13 stycznia 2019

WYNIKI KONKURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursów z języka angielskiego, które zostały rozstrzygnięte w grudniu 2018 roku:

„A POSTCARD FROM…”

Laureaci z klas IV-V:
I miejce: Paweł Miecznikowski, kl.V
II miejce: Aneta Klimuszko, kl.V
III miejce: Maja Markiewicz, kl.V

Laureaci z klas VI-VIII:
I miejce: Katarzyna Finkelsztejn, kl.VIII
II miejce: Natalia Florek, kl.VI
III miejce: Maria Dąbrowska, kl.VI
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Michał Zaręba, kl.V
Mateusz Sikorki, kl.V
Wiktor Jerzak, kl. IV

KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM „THE SNOWMAN”

I miejsce - Tomasz Kamiński kl.I
II miejsce - Paweł Pawłowski kl. I
III miejsce - Zuzanna Nawrocka  kl. I

I miejsce - Jakub Sikorski kl. II
II miejsce - Lena Kozłowska  kl. II
III miejsce - Marta Zaręba kl. II

Wyróżnienia otrzymują:
Julia Szostak kl. 0
Hanna Dzieciuch  kl. I
Filip Wiśniewski kl. III

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom nagród: Radzie Rodziców oraz wydawnictwu Oxford University Press. Dzięki nim mogliśmy obdarować  upominkiem oraz słodkościami, nie tylko laureatów i osoby wyróżnione, ale także wszystkich uczniów biorących udział w tych konkursach.

W swoich pracach, nasi uczniowie wykazali się zarówno znajomością języka angielskiego, poprzez napisanie pocztówki z wakacji czy życzeń bożonarodzeniowych, jak też zmysłem artystycznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom i osobom wyróżnionym życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Zapraszamy do udziału w konkursach z języka angielskiego w przyszłości.

Opracowała: Anna Kozłowska nauczyciel języka angielskiego