18 lutego 2019

TEATR SZKOLNY

Tym razem prezentowaliśmy program przygotowany na 100-lecie Odzyskania Niepodległości  zatytułowany „Radość wolności, wolność radości”.  Zespół aktorski był bardzo liczny, ponieważ pragnęliśmy obok tekstów literackich zaprezentować również tańce.
Odbiór spektaklu był wspaniały, o czym świadczyły zachwycone buzie małych pacjentów. My przynosiliśmy im odrobinę radości w czasie trudnego pobytu w szpitalu, ale i  zyskiwaliśmy bardzo wiele. Spotkanie z chorymi dziećmi sprawiło , że doceniliśmy  cud własnego zdrowia, dostrzegliśmy cierpienie. Ta sytuacja nas onieśmielała,  wielu nie wiedziało, co powiedzieć, uśmiechać się, zachować powagę …? Występ w szpitalu to zaledwie uchylenie drzwi do nieznanego dla wielu świata przeżyć drugiego człowieka. Warto kontynuować te lekcje empatii!

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}