17 lutego 2019

STARE BABICE CUP 2019

1

Szkolne Koło Wolontariatu wsparło zorganizowane przez warszawski Klub Sportowy Tebek i GOSiR Stare Babice zawody taekwondo olimpijskiego Babice Cup 2019.

Nasi wolontariusze w piątkowy wieczór zamienili szkolną salę gimnastyczną w miejsce zmagań zawodników najmłodszych adeptów taekwondo. W tym roku w turnieju uczestniczyło 111 zawodników z roczników 2008-2014, którzy zmagali się w kategoriach układów -poomsae i walk -kyorugi. Wolontariusze byli zaangażowani w prace organizacyjno-techniczne wokół zawodów a także w pomoc podczas konkurencji, co będzie można obejrzeć w relacji fotograficznej. Turniej był świetną okazją do nabycia wielu ważnych umiejętności zarówno dla uczniów jak i koordynatorek Szkolnego Koła Wolontariatu.

Mamy nadzieję, że nowe kompetencje będziemy mogli wykorzystać podczas nowych zadań i wyzwań. Serdeczne podziękowania kierujemy do trenera Piotra Pazińskiego za zaproszenie nas i młodzieży do współpracy i tym samym możliwość odkrywania nowych ścieżek rozwijania swoich pasji.

Katarzyna Kujawka
relacja foto K.Kujawka, D. Dunder, D.Wons

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}