WYDARZENIA SPORTOWE

19 października 2018

DWA OGNIE

W dniu 17.10.2018 r w Zielonkach odbyły się gminne zawody w Dwóch ogniach chłopców i dziewcząt.

Są to jedyne zawody w grach zespołowych wyłącznie dla uczniów z rocznika 2008 i młodszych.
Szkoła ze Starych Babic wystawiła reprezentację chłopców i dziewcząt. Do Zielonek zjechały wszystkie szkoły z gminy : SP. Koczargi, SP. Borzecin Duży, SP. Zielonki i SP. Stare Babice.

Nasi reprezentanci to:

Bartosz Skowroński, Mateusz Wawrzynów, Filip Baszyński, Wiktor Jerzak, Mateusz Dzwonkowski, Kacper Dąbrowski, Jakub Zgajewski, Piotr Pszczółka, Marko Pralas, Michał Małczyk, Jakub Maluha.

Irina Mandziuk, Hanna Sablińska, Zofia Ciechomska, Ewa Sawionek, Jadwiga Chlebus, Joanna Mich, Zuzanna Bodziachowska, Zuzanna Rogińska, Julia Drwięga.

Każda z naszych reprezentacji musiała w swojej grupie rozegrać trzy spotkania. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Chłopcy walczyli kolejno z reprezentacją Koczarg, Borzęcina i Zielonek, którym ulegliśmy 31:32 i ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Dziewczynki natomiast  grały kolejno z reprezentacją Koczarg, Zielonek i Borzęcina. Zwycięstwo nad Borzęcinem dało nam III miejsce.

Chłopcy zakwalifikowali się do rozgrywek powiatowych, które odbędą się 25.10.2018 w Duchnicach.

M.Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}