WYDARZENIA SPORTOWE

07 listopada 2016

FINAŁY POWIATOWE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

4 listopada 2016r. w Szkole Podstawowej w Starych Babicach odbyły się Finały Powiatowe w Koszykówce chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali:
Bartłomiej Klimek
Adam Szelenbaum
Patryk Kołodziejek
Antoni Siatkowski
Hubert Bielecki
Maksymilian Twardowski
Maksymilian Mielczarek
Tomasz Gazda
Dominik Sztychmiler
Wojciech Buchało
Adam Terlecki
Łukasz Śnieciński
Szymon Jannasz

Drużyna ze Starych Babic wylosowana została do grupy A, w której to uzyskiwała następujące wyniki:
SP Stare Babice-SP Płochocin : 18:7
SP Stare Babice- SP Ożarów 1: 22:6
SP Stare Babice- SP Izabelin : 18:2

Nasi Chłopcy wyszli z grupy z pierwszego miejsca!!!

W półfinale pokonaliśmy drużynę SP Bieniewice 21:12

Finał już w 100% należał do Babic. Pokonaliśmy w nim naszych sąsiadów, reprezentację SP Borzęcin 32:17.

Mecz finałowy pokazał charakter naszych chłopaków. Od pierwszych minut gra układała się po naszej myśli.
Ciężar gry wziął na siebie Adam Szelenbaum, który po skutecznej motywacji p. Kasi Twardowskiej zdobywał kolejne punkty, powiększając tym samym przewagę nad rywalami.
Adam Szelenbaum został MVP zawodów otrzymując pamiątkową statuetkę oraz dyplom.

Brawa i ogromne gratulacje należą się wszystkim chłopcom, bo to ich ciężka praca, zaangażowanie w treningi i zostawienie serducha na boisku zaowocowały I miejscem w Finale :)

18 listopada w Żyrardowie nasi chłopcy będą walczyli w zawodach Międzypowiatowych.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne medale :)

Magdalena Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}