WYDARZENIA SPORTOWE

07 listopada 2016

FINAŁY POWIATOWE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

7 listopada 2016r. w Szkole Podstawowej w Starych Babicach odbyły się Finały Powiatowe w Koszykówce dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały:
Zuzanna Stanicka
Anna Starnowska
Julia Gudro-Puischel
Barbara Kosewska
Wiktoria Droździał
Barbara Hyży
Oliwia Markiewicz
Alicja Nowak
Daria Urbanek
Karolina Szymańska
Oliwia Siedlecka
Magdalena Drzewińska

Drużyna ze Starych Babic wylosowana została do grupy A, w której to uzyskiwała następujące wyniki:
SP Stare Babice-SP1 Ożarów  31:4
SP Stare Babice- SP Łomianki  22:8
SP Stare Babice- SP Płochocin 31:6

Nasze dziewczęta, tak samo jak chłopcy, wyszły z grupy z pierwszego miejsca!!!
W półfinale pokonały drużynę SP Borzęcin 18:14, a w finale naszymi przeciwniczkami była drużyna z SP 2 Błonie, którą pewnie pokonałyśmy 25:10.

MVP zawodów została Zuzanna Stanicka.

W całych zawodach nasza reprezentacja pewnie kroczyła po kolejne zwycięstwa.
Najcięższy mecz dziewczyny rozegrały w półfinale z reprezentacją SP Borzęcin. Mecz był bardzo wyrównany, ciężko było wypracować jakąkolwiek przewagę. Na szczęście na 7 sekund przed końcem meczu nasze dziewczynki odskoczyły na 4 punkty przewagi i nie oddały już zwycięstwa rywalkom.

17 listopada w Żyrardowie nasze dziewczęta będą walczyły w zawodach Międzypowiatowych.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne medale :)

Magdalena Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}