24 października 2017

GALIMATIAS

Już po raz piąty 14.06.2017 r. na zakończenie sezonu teatralnego odbył się „Galimatias” , czyli zamieszanie artystyczne. Jest to spotkanie zespołu teatralnego Szkoły Podstawowej w Starych Babicach, rodziców i licznie zaproszonych gości. Jak przystało na prawdziwy teatr spektakle zaczynają się o godz. 19.00, o czym zawiadamiają plakaty i zaproszenia projektowane przez młodych aktorów. W gali teatralnej uczestniczą dawni członkowie zespołu zawsze mile widziani. W tym roku wystawialiśmy spektakle „Kolory Afryki”, bajkę Eugena Klujewa „O Robaku z Talentem Krasomówczym” oraz opowiadania ks. Jana Twardowskiego „Obserwacje świata”.

Od wielu lat reżyserką spektakli jest pani Ludmiła Miłowanowa, której sekunduje pani Izabella Kurowska- Brandenburska.

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}