WYDARZENIA SPORTOWE

18 października 2017

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W ZIELONKACH - POWIAT

21 września 2017r rozpoczeliśmy rywalizację sportową biorąc udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się na terenie boisk w Zielonkach.

W tym roku nasza rywalizacja będzie podzielona na dwie kategorie: Dzieci i Młodzież.
W kategorii "Dzieci" biorą udział uczniowie klas 1-6 oraz Ci, którzy są w kl.7, a urodzili się w 2005r.
Natomiast kategoria "Młodzież" obowiązuje klasy 7 SP (2004r. i starsi) oraz kl. 2-3 GIM.

Na zawodach w Zielonkach reprezentowało nas łącznie 60 osób.
W zależności od wieku mieli do pokonania dystanse kolejno: 800m, 1000m, 1500m.
W każdej grupie wiekowej kwalifikowało się 12 pierwszych miejsc.
W kategorii "Dzieci" najlepiej pobiegli: Joanna Janus zajmując II miejsce oraz Tymon Kornfeld - III miejsce.
Do zawodów międzypowiatowych w Kamionie zakwalifikowali się:
Ewa Oleksiewicz, Michał Paź, Anna Starnowska, Zuzanna Stanicka, Magdalena Drzewińska,
Szymon Jannasz, Patryk Kołodziejek, Tymon Kornfeld, Gabriela Pióro, Zuzanna Jadczak, Anna Pszczółka.

Gratulujemy kwalifikacji i życzymy kolejnych sukcesów :)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}