WYDARZENIA SPORTOWE

14 listopada 2017

"MISTRZ GMINY" W KOSZYKÓWCE W KATEGORII DZIECI

W dniach 2-3.11.2017 w naszej szkole zostały rozegrane gminne zawody w koszykówce chłopców i dziewczynek w kategorii „Dzieci”.

Naszą szkołę reprezentowali: Kunicki Mikołaj, Drzewiecki Wiktor, Mielczarek Maksymilian, Walesiak Michał, Gołębiewski Borys, Markiewicz Igor, Klimek Jakub, Jannasz Szymon, Figiel Ziemowit, Żywczyk Igor, Okieńczyc Jakub, Kornfeld Tymon, Mostek Aleksandra, Łowicka Dominika, Łowicka Julia, Wojda Julia, Kryńska Joanna, Oleksiewicz Ewa, Pióro Gabriela, Klimuszko Kinga, Nagórska Wiktoria, Bittner Emilia, Zygmunciak Anna.

Zawody te miały na celu wyłonić „Mistrza gminy”, który będzie reprezentował gminę Stare Babice w zawodach powiatowych.

Nasi chłopcy podejmowali na własnej hali zespoły z Borzęcina Dużego i Koczarg Starych, których pokonali kolejno 22:4 i 10:6. Uzyskali tym samym kwalifikację do dalszego etapu rozgrywek. Dziewczynki zmierzyły się z zespołami z Koczarg Starych (50:2), Zielonek (24:4) i Borzęcina Dużego (9:21). Przegrywając ostatni mecz z Borzęcinem dziewczynki straciły szansę na udział w zawodach powiatowych.

Za chłopców trzymamy mocno kciuki.
Powodzenia :)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}