WYDARZENIA SPORTOWE

14 listopada 2017

"MISTRZ GMINY" W KOSZYKÓWCE W KATEGORII MŁODZIEŻ

W dniu 8.11.2017 w Szkole Podstawowej w Starych Babicach zostały rozegrane gminne
zawody w koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii "młodzież", które miały na celu
wyłonienie mistrza gminy. Zwycięzca będzie reprezentował nasz powiat w dalszych rozgrywkach.

Naszą drużynę reprezentowali:
Łukasz Śnieciński, Tomasz Gazda, Bartłomiej Klimek, Patryk Kołodziejek, Maksymilian Twardowski, Dominik Miecznikowski, Dominik Suliński, Aleksander Bambit, Michał Niedzielski, Adam Terlecki, Hubert Bielecki, Jakub Dąbrowski.
Daria Urbanek, Zuzanna Stanicka, Alicja Nowak, Kinga Stanicka, Alicja Kluczewska, Gabriela Samborska, Kaja Baszyńska, Weronika Janowska, Magdalena Drzewińska, Anna Starnowska, Katarzyna Zaleska.

Na własnej hali podejmowaliśmy zespoły z Koczarg Starych i Borzęcina Dużego. Zespół z Koczarg to uczniowie klasy II i III gimnazjum, którzy nie pozostawili żadnych złudzeń ani nam ani zespołowi z Borzęcina Dużego bez problemu wygrywając obydwa spotkania zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.
Trochę inaczej ułożyły się mecze pomiędzy Starymi Babicami i Borzęcinem, z którym dziewczynki wygrały, a chłopcy przegrali. W związku z tym reprezentantem naszej gminy w zawodach powiatowych została drużyna z Koczarg Starych.

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}