WYDARZENIA SPORTOWE

12 listopada 2018

PIŁKA KOSZYKOWA

Zawody odbyły się 7.11.2018 r. w Zielonkach. Miały one na celu wyłonienie mistrza gminy, który będzie dalej reprezentował nas na zawodach powiatowych w Łomiankach.

Naszą szkołę reprezentowali:
Zuzanna Stanicka, Kaja Baszyńska, Aleksandra Mostek, Oliwia Siedlecka, Magdalena Drzewińska, Anna Starnowska, Pola Radoń, Oliwia Markiewicz, Ewa Oleksiewicz, Daria Urbanek,
Łukasz Śnieciński, Adam Terlecki, Wojciech Buchało, Tomasz Gazda, Maksymilian Twardowski, Bartłomiej Klimek, Patryk Kołodziejek, Aleksander Bambit, Michał Niedzielski, Jakub Dąbrowski, Maksymilian Mielczarek.

Na zawody dziewcząt przyjechały zespoły z Koczarg, Borzęcina i Zielonek, które pokonaliśmy kolejno
15:4 (Koczargi), 19:0 (Zielonki), 17:2 (Borzęcin).
Natomiast chłopcy przegrali zarówno z zespołem z Koczarg jak i Borzęcina.

Dziewczęta zakwalifikowały się do zawodów powiatowych w Łomiankach, które odbędą się 15.11.2018 r.

Magdalena Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}