25 października 2019

PODZIĘKOWANIE

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt,  który obchodzony jest rokrocznie 4 października wolontariusze z klasy 8c zorganizowali zbiórkę na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu".

Przez ponad tydzień udało nam się zebrać około 200 kg karmy, wielką ilość kocyków i posłań, a także mnóstwo innych akcesoriów dla czworonogów. W sobotę, 12 października wolontariusze zapakowali całość darów do samochodu dostawczego i zawieźli do schroniska.

Mamy nadzieję, że zdołaliśmy choć trochę pomóc zwierzakom i przyczyniliśmy się do poprawy losu mieszkających tam psów i kotów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali dary oraz tym, którzy zaangażowani byli w organizację wydarzenia.

Specjalne podziękowania kierujemy do dwojga rodziców uczniów z klasy 8c, Pani Anny Skowrońskiej, która uszyła kilkanaście wspaniałych posłań dla psów oraz Pana Arkadiusza Wyszomirskiego, który zapewnił transport całości do schroniska.

Katarzyna Kujawka,
Dorota Dunder