WYDARZENIA SPORTOWE

03 grudnia 2017

POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

W dniu 29.11.2017 r. w Borzęcinie Dużym reprezentacja Szkoły Podstawowej ze Starych Babic walczyła w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. W skład naszej reprezentacji weszli uczniowie klas V i VI: Bartosz Kowczur i Szymon Jannasz oraz rezerwowi: Jakub Klimek i Michał Walesiak.

W wyniku losowania nasza szkoła trafiła do grupy A razem z SP Kampinos i SP Duchnice.
Pierwszym przeciwnikiem Bartka i Szymona byli reprezentanci z Duchnic.
Nasi chłopcy musieli rozegrać równolegle dwie gry singlowe i jedną deblową. Z obu tych pojedynków wyszli zwycięsko pokonując SP Duchnice 3:0.

Kolejnym przeciwnikiem byli chłopcy z Kampinosu. To bardzo mocni przeciwnicy, z którymi musieliśmy dogrywać się w kolejnych grach singlowych. Szymon Jannasz swoją świetną grą doprowadził do remisu i gry na przewagi. Ostatecznie poległ 15:17. Z grupy wyszliśmy z drugiego miejsca.

W ćwierćfinale trafiliśmy na reprezentantów SP Koczargi, z którymi przegraliśmy 3:0 i w rezultacie zajęliśmy V miejsce.

Naszym chłopcom należą się gratulację za podjęcie walki i bardzo dobrą grę.

M. Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}