WYDARZENIA SPORTOWE

09 października 2016

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE KAMION 2016

W dniu 30 września 2016r. w Kamionie, niedaleko Sochaczewa odbyły się Zawody Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którzy zakwalifikowali się do nich przechodząc eliminacje w swoich powiatach.

Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Klimuszko uczennica klasy VI, która pokonała dystans 800m zajmując 33miejsce, Samer Afana uczeń klasy V i Wojciech Buchało uczeń klasy VI, którzy pokonali dystans 1000m zajmując ex aequo miejsce 23.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach nasi reprezentanci będą uzyskiwali coraz lepsze wyniki.

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}