WYDARZENIA SPORTOWE

10 kwietnia 2017

ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13 marca 2017r w Borzęcinie odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii open.
Formuła ta charakteryzuje się możliwością udziału w zawodach wszystkich chętnych drużyn z całego powiatu warszawskiego - zachodniego.

Naszą szkołę reprezentowali:
Wojciech Buchało
Maksymilian Twardowski
Dominik Suliński
Jakub Dąbrowski
Tomasz Gazda
Hubert Bielecki
Adam Terlecki
Bartłomiej Klimek
Adam Szelenbaum
Łukasz Śnieciński
Dominik Sztychmiler
Szymon Jannasz
Michał Niedzielski

Chłopcy w grupie A rywalizowali z drużynami z Ołtarzewa i Leszna, natomiast w  grupie B nasz gminny rywal Borzęcin wyszedł z drugiego miejsca i to z nimi spotkaliśmy się w półfinale. Pokonując ich po raz kolejny zagwarantowaliśmy sobie udział w meczu finałowym. O pierwsze miejsce walczyliśmy z drużyną z Błonia, którą z łatwością pokonaliśmy 5:0.

Chłopcy zajmując pierwsze miejsce zagwarantowali sobie udział w Zawodach Międzypowiatowych, które odbędą się w Sochaczewie.

Serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za sukces w Sochaczewie.

M. Cacko

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}