WYDARZENIA SPORTOWE

27 marca 2017

ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 7 i 9 marca 2017r. w Błoniu odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej chłopców i dziewczynek. Nasza szkoła zagwarantowała sobie w nich udział gładko pokonując w rozgrywkach gminnych drużyny z Borzęcina.

W Błoniu przeciwnikami chłopców były zespoły z Ożarowa Maz., Kampinosu, Leszna i Błonia.
Nasi reprezentanci nie pozostawili im złudzeń, kto jest najlepszy w powiecie. Bez problemu awansowali do rozgrywek międzypowiatowych w Grodzisku, zajmując I miejsce. Nie stracili przy tym ANI JEDNEGO SETA :)

BRAWO, czekamy na kolejny sukces!

Dziewczęta zaś podejmowały drużyny z Błonia i Izabelina, którym uległy kolejno 0:2 i 1:2, z Kampinosu i Łomianek, z którymi wygrały 2:0 oraz zespół z Ożarowa Maz. - 2:1.
Nasze zawodniczniczki zajęły ostatecznie bardzo dobre III miejsce.

Gratulujemy :)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}