15 maja 2018

ZIELONA SZKOŁA KLAS 6A I 6C

Drugi dzień Zielonej Szkoły klas 6a i 6c w Łebie

1. Co poniektórzy rozpoczęli dzień około 4.30. Po pożywnym śniadaniu wybraliśmy się do Sea Parku w Sarbsku.
2. Czekała tam na nas masa atrakcji. Mogliśmy zobaczyć modele potężnych zwierząt morskich i film o Megalodonie.
3. Mieliśmy przyjemność obejrzeć pokazy fok szarych i pospolitej oraz uchatek kalifornijskich znanych powszechnie jako lwy morskie. Każdy był zaskoczony ich sprawnością fizyczną i umysłową.
4. Następnie nadszedł czas na czas wolny. Wiele osób ogarnął szał pamiątkowych zakupów.
5. Po obiedzie wybraliśmy się na plażę. Niektórzy zostali zamroczeni i postanowili zamoczyć palce w lodowatej morskiej wodzie:)
6. Punktem kulminacyjnym dnia dzisiejszego była...wizyta w Biedronce ;) Niezdrowe jedzenie i napoje opanowały umysły uczniów. Nie poddał im się Jan Waligóra - wyszedł z marketu z dwiema książkami:)
7. Musimy już kończyć - pora spać, jutro przed nami dłuuuugi spacerek.

Klasowe Koło Reportażu
Jan Waligóra, Feliks Dawgiałło