19 grudnia 2017

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA...

Świąteczne prace Samorządu Uczniowskiego

W okresie przedświątecznym Samorząd Uczniowski wykazał się ogromną pracowitością i pomysłowością. Tradycyjnie już zorganizował akcję pieczenia i ozdabiania pierniczków oraz przygotowywania ozdób na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Członkowie Samorządu postanowili także zrealizować muzyczne marzenia, które przybrały postać pierwszego w historii naszej szkoły Kolędowego Singielka. Kolędy zaśpiewały dzieci z klas 0-7 powołane do Świątecznego Chóru Kameralnego, którego prowadzenia podjęła się pani Marzena Chmielarz-Borowiec. Dzieci ćwiczyły wytrwale i zrealizowały projekt w szkolnym Studio.

Małym artystom – śpiewającym, ozdabiającym, wypiekającym oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji przedświątecznych projektów, my - opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Wierzymy, że efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców będą długo cieszyć wszystkich nabywców. Życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła Świąt.

M. Rawa, P. Zaleska, E. Przepadło