WOLONTARIAT

11 kwietnia 2020

Każdy na swój sposób, stara się przetrwać czas epidemii. Jednym ze sposobów jest działanie na rzecz innych. Chcieliśmy przedstawić pracę wolontariusza z klasy szóstej. Mateusz samodzielnie wykonał kartki wielkanocne dla pani farmaceutki, która pracuje w tym trudnym czasie w aptece. Jest to wspaniała inicjatywa, która uczy nas empatii i życzliwości. Zapraszamy do obejrzenia kartek wykonanych przez Mateusza, być może zainspirują kolejne osoby do podobnych działań :)
                                                        

Szkolne Koło Wolontariatu

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
02 lutego 2020

Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 7e wyruszyła do Domu Opieki Ostoya, który mieści się niedaleko szkoły. 

czytaj więcej... czytaj więcej...
02 lutego 2020

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze jest wielkim wydarzeniem. Szkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny włączyło się w organizację przedsięwzięcia.

czytaj więcej... czytaj więcej...
24 stycznia 2020

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kwesty i kiermaszu na rzecz Juliana z chorobą nowotworową. Osoby, które zgodziły się upiec słodkości nie zawiodły i nasze stoły uginały się pod ciężarem rozmaitych wypieków. Klasa 8 d, do której należał ten projekt sprzedała wszystko, co do jednego kawałka.

Uzyskaliśmy ok. 2300 zł, które to pieniądze przesłaliśmy na konto fundacji zajmującej się zbiórką. Mamy nadzieję, że nasz skromny wkład pomoże Julkowi wrócić do zdrowia.
                                                                                                                                                  K.Kujawka

czytaj więcej... czytaj więcej...
15 listopada 2019

Szkolne Koło Wolontariatu składa ogromne podziękowania dla wszystkich osób o wielkim sercu, które wsparły "Tygrysią zbiórkę".

Dzięki wspólnym działaniom, kweście oraz kiermaszowi słodkości udało nam się zebrać aż 2656,20 zł. Całość przekażemy niezwłocznie na konto wskazane przez poznańskie zoo. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc przyczynić się do poprawy losu tych zwierząt. Rozpiera nas duma na myśl o ogromnym zaangażowaniu wolontariuszy kwestujących, tych którzy piekli ciasta i tych, którzy je sprzedawali. 

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy w imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu i tygrysów z Poznania. 

czytaj więcej... czytaj więcej...
26 października 2019

Współpraca Szkolnego Koła Wolontariatu z Domem Kultury Stare Babice trwa już kolejny rok i rozwija się znakomicie. Nasi wolontariusze praktycznie co weekend pracują przy wydarzeniach tam organizowanych.

czytaj więcej... czytaj więcej...
25 października 2019

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszmom SP w Starych Babicach za zbiórkę darów dla zwierząt.

czytaj więcej... czytaj więcej...
07 października 2019

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki żołędzi i orzechów dla warszawskiego zoo.

Zebraliśmy około 150 kilogramów pyszności, które zimą będą zjadać zwierzęta.

czytaj więcej... czytaj więcej...
16 czerwca 2019

11 czerwca najlepsi wolontariusze z klas ósmych oraz wyróżniający się wolontariusze klas młodszych spędzili wspólne chwile na Rancho Oregon w Kampinosie. 

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: