Aktualności

04 października 2019

KONCERT I ZABAWA TANECZNA

Razem gramy i pomagamy w Starych Babicach

Zespoły Adama Struga, Monodia Polska i jego instrumentalna kompania, wystąpią w koncercie charytatywnym w dniu 20 października 2019 r. w Domu Kultury Stare Babice. Na całość złożą się trzy części: koncert Monodii Polskiej pt. "Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego", występ finalistów przesłuchań zorganizowanych przez Stowarzyszenie Działajmy Razem i zabawa taneczna - na której zagra, wspomniana wcześniej, instrumentalna kompania Adama Struga.
Przesłuchania odbyły się w dwóch terminach we wrześniu. Finaliści amatorzy reprezentują wysoki poziom artystyczny. Specjalnie dla nich Adam Strug rozszerzył formułę koncertu. Będziemy mieli okazję oglądać i słuchać starszych i młodszych mając w pamięci, że zdecydowana większość z nich to mieszkańcy naszej gminy a kilku związanych jest z naszą szkołą! Wielka scena i wspaniała, życzliwie nastawiona publiczność to dobre doświadczenie na ich artystycznej drodze.
Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów oraz wszystkie środki zebrane przez szkolny wolontariat do oznaczonych puszek w czasie imprezy zostaną w całości przeznaczone na pomoc rodzinie Pani Agnieszki z Koczarg. Zbiórka publiczna zarejestrowana została w dniu 26 lutego 2019 r. pod numerem 2019/996/KS „na rzecz pomocy rodzinie Agnieszki, gmina Stare Babice”.
Bilety można kupić na stronie http://www.biletyna.pl oraz w kasie Domu Kultury - płatność tylko kartą. Każdy bilet to realna pomoc udzielona rodzinie w potrzebie.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tym trzyczęściowym koncercie.

Pomysłodawcą przesłuchań i koncertu jest Stowarzyszenie Działajmy Razem a organizację koncertu współdzieli z Wójtem Gminy Stare Babice oraz Domem Kultury Stare Babice.

Koncert organizowany jest w formule Non Profit. Największym zyskiem, jaki zamierzamy osiągnąć, jest pobudzenie wzajemnej życzliwości i zachęcenie do zwrócenia uwagi na drugiego człowieka.

Zapraszam serdecznie,

Iwona Postek-Turchońska
Stowarzyszenie Działajmy Razem
http://www.dzialajmy-razem.pl