20 grudnia 2017

KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY

KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM 2017/2018

W grudniu 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs  na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim dla klas 0-VII. Dotarło do nas mnóstwo cudownych kartek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Wszystkim laureatom oraz osobom wyróżnionym gratulujemy. Oto lista laureatów i wyróżnionych:

Laureaci z klas 0-III:

I miejce: Lena Kozłowska, kl.Ib

II miejce: Filip Muszyński, kl.Id

III miejce: Weronika Marczuk, kl.Ib

Laureaci z klas IV-VII:

I miejce: Oliwia Sochocka, kl.Vc

II miejce: Paweł Miecznikowski, kl.IVe

III miejce: Emilia Radwańska, kl.Vb

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Aleksandra Mospinek, kl.Ib, Julia Jakubowska, kl.Ic, Emilia Król, kl.IIIb; Natalia Zalas, kl.IVa, Michał Zaręba, kl.IVe oraz Mateusz Sikorski, kl.IVd.

Kartki laureatów zostały wysłane do zagranicznych szkół z Łotwy, Grecji, Turcji, Niemiec oraz Hiszpanii, w ramach programu Erasmus+.

Nagrody i upominki ufundowało wydawnictwo Oxford oraz Pearson.

Opracowała: Anna Kozłowska

(nauczyciel j.angielskiego)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}