WYDARZENIA SPORTOWE

16 października 2018

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Nasza szkoła wystawiła liczną reprezentację dziewcząt i chłopców w obydwu kategoriach.

Nasi reprezentanci w kategorii dzieci to:

Joanna Janus, Anna Karasińska, Weronika Buczyńska, Zuzanna Jadczak, Nina Wojtasik, Marta Nowak, Maja Grygielska, Iga Radoń, Izabela Krukowska, Julia Krakowiak, Weronika Sinkiewicz, Maja Terlecka, Maria Barszczewska, Borys Gołębiewski, Jakub Klimek, Karol Fornal, Adrian Marczuk, Jakub Okieńczyc, Jakub Mich, Mateusz Kuźnicki, Mikołaj Kunicki, Marcin Wójcik, Bartosz Wójcik, Maciej Radoń, Piotr Blezień.

W kategorii młodzież:

Sofia Mandziuk, Kinga Stanicka, Magdalena Drzewińska, Kaja Baszyńska, Natalia Pokutycka, Anna Starnowska, Daria Urbanek, Martyna Tomasik, Ewa Oleksiewicz, Gabriela Pióro, Zuzanna Stanicka, Alicja Nowak, Łukasz Śnieciński, Patryk Kołodziejek, Bartosz Klimek, Szymon Izdebski, Michał Walesiak, Wojciech Gołębiewski, Szymon Dąbrowski, Aleksander Bambit, Wojciech Buchało, Feliks Dawgiałło, Michał Niedzielski, Julian Pastuszka, Maksymilian Mielczarek.

Dziewczynki w kategorii dzieci i młodzież wywalczyły 1 miejsce, natomiast chłopcy w kategorii dzieci 2 miejsce a w kategorii młodzież 7 miejsce.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.

M.Cacko