01 czerwca 2019

XVI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj Majowa Jutrzenko” dla uczczenia Konstytucji Trzeciego Maja zakończyła uroczysta Gala z występami laureatów w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich). Szkołę Podstawową w Starych Babicach prezentowało 6 uczniów: 2 laureatów i 4 finalistów. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałe przygotowanie do konkursu.

Laureaci: 1. miejsce - Zuzanna Witczak – Bielecka kl VII D (kategoria wiekowa kl 7-8 i gimnazja)
3 miejsce – Adrian Mydlak kl VC (kategoria wiekowa kl IV – VI)

Finaliści: 1. Zuzanna Bober kl III A, 2. Hanna Dzieciuch kl I D, (kategoria wiekowa kl 1-3)
3.Michał Dzieciuch kl VC (kategoria wiekowa 4-6), 4. Jan Waligóra kl VII D (kategoria wiekowa kl 7-8 i gimnazja)