WYDARZENIA SPORTOWE

05 listopada 2017

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE

26.09.2017 r w Kamionie odbyły się międzypowiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych chłopców i dziewczynek.
Naszą szkołę reprezentowali: Anna Starnowska, Gabriela Pióro, Magdalena Drzewińska, Zuzanna Stanicka, Anna Pszczółka, Ewa Oleksiewicz, Zuzanna Jadczak, Szymon Jannasz, Tymon Kornfeld, Michał Paź i Patryk Kołodziejek.

Zawodnicy mieli do pokonania bardzo trudny teren zarówno na boisku jak i w lesie, gdzie czekały na nich piaszczyste wzniesienia i wystające korzenie. Niektórzy szczęśliwcy z lasu wybiegli z naręczem grzybów :)

Najlepsze rezultaty to 7 miejsce Ewy Oleksiewicz oraz 13 miejsce Michała Pazia i Anny Starnowskiej.

Gratulujemy :)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}