30 października 2018

Zostań BOHATEREM, uratuj ŻYCIE, oddaj KREW!

W akcję oddawania krwi, którą zorganizował ksiądz Paweł Paliga zaangażowali się uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu. Zadaniem ich było przygotowanie i rozwieszenie plakatów oraz ulotek informujących o wydarzeniu.

Dzięki tak szerokiej akcji informacyjnej a przede wszystkim otwartym sercom na dzielenie się, według informacji pochodzących od księdza Pawła zgłosiły się 54 osoby, z których mogło oddać krew 35 osób. Dzięki temu udało się zebrać ponad 15 litrów krwi.
W imieniu księdza, wolontariuszy oraz wszystkich osób, które zaangażowały się w tę akcję dziękujemy, że zostałeś bohaterem, że uratowałeś życie, że oddałeś krew!
Zapraszamy do obejrzenia galerii plakatów i ulotek naszych kreatywnych wolontariuszy :)

{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}{ZDJECIE_OPIS}