YOU CAN SING

Kto od 2017 roku choć raz zetknął się z Konkursem Piosenki Anglojęzycznej „YOU can sing” zgodzi się że jest to projekt wyjątkowy! Od sześciu już edycji prezentuje utalentowanych młodych wokalistów i zachęca ich do próbowania swoich sił na scenie. Organizacja konkursu jest wyzwaniem, okazją do współpracy z innymi nauczycielami, wykładowcami uczelni artystycznych i aktywnymi zawodowo artystami, którzy zasiadają w jury nadając konkursowi wyjątkowy charakter i rangę.  Dla nas jako organizatorów „YOU can sing” jest, nade wszystko, niezwykle budującym przeżyciem.

Konkurs w 2023 roku jest adresowany do uczniów szkół podstawowych na terenie całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Rozwój inicjatywy wspierają Wójt Gminy Stare Babice, Sławomir Sumka, oraz Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Jan Żychliński.

Z radością zawiadamiamy, że Konkurs YOU CAN SING został wpisany przez Kuratorium Oświaty na oficjalną listę konkursów, które mogą być uwzględniane przez dyrektora szkoły jako szczególne osiągnięcie i wpisywane na świadectwie ukończenia szkoły.

Regulamin konkursu do pobrania znajduje się poniżej, zgłoszenia rozpoczynamy 1 lutego 2023, internetowy formularz zgłoszeniowy zostanie opublikowany przed rozpoczęciem naboru.

Bieżące informacje oraz materiały z poprzednich edycji są dostępne na profilu https://www.facebook.com/YCS.WarszawaZachod

Archiwalne zdjęcia, artykuły i materiały dotyczące poprzednich edycji:
http://archiwum.starebabice.nowoczesnyurzad.pl/pl/news/you-can-sing-ju%C5%BC-po-raz-czwarty.html
http://archiwum.starebabice.nowoczesnyurzad.pl/pl/news/yes-you-can-sing.html
https://babice24.pl/artykul/4-you-can-sing/642027
https://babice24.pl/artykul/iii-you-can-sing/435708

 

Regulamin:  http://www.szkola-starebabice.pl/upload/YOU_CAN_SING/Regulamin_YOU_can_sing_2023_powiatowy.pdf

16 kwietnia 2018

W piątkowym koncercie finałowym 3. Międzyszkolnego Festiwalu You can sing, decyzją niezależnego jury, pierwsze miejsce otrzymała Basia Dubyk, uczennica Szkoły Podstawowej w Starych Babicach, za ujmujące wykonanie "Somewhere over the rainbow".

Miejsce drugie przypadło również naszej uczennicy, Poli Radoń, trzecie otrzymał Łukasz Basiński, uczeń SP w Koczargach, a dwa wyróżnienia trafiły do Tymoteusza Kozaryny ze szkoły w Borzęcinie oraz naszej Zosi Grzelczak, której wykonanie utworu Adele okazała się najlepsze spośród trzech wykonań z repertuaru tej artystki.

Gratulacje!

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: