Aktualności

09 maja 2022

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

 

https://edukacja.um.warszawa.pl/harmonogram-rekrutacji2

czytaj więcej... czytaj więcej...
06 maja 2022

EGZAMIN TEORETYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ
odbędzie się
w środę 11 MAJA 2022r.

Uczniowie, którzy dostarczyli kartę zgłoszeniową, przychodzą do sali nr 3 według następującego harmonogramu:

8.20 - klasy: 5c , 7e, 3b, 3d,

 9.15  - klasy: 4a, 5d, 7f

10.10 - klasy: 5b, 4b

11.05 - klasy: 6a, 6b

12.10 - klasy: 5a, 7c, 7d

13.15 - klasy: 4c, 4d, 7b

Przydatne strony do ćwiczeń przed egzaminem:

https://brd.edu.pl/brd2/testy/testy.html

https://brd.edu.pl/

czytaj więcej... czytaj więcej...
06 maja 2022

Szkolne koło PCK informuje, że w dniach 10 i 11 maja 2022r. na 5 godzinie lekcyjnej (wtorek i środa) w klasach odbędzie się zbiórka pieniężna. Pieniądze te będą przeznaczone na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

Bardzo prosimy o włączenie się do tej akcji i pomocy tym, którzy jej od nas oczekują.

Będzie również przeprowadzona zbiórka wśród rodziców podczas najbliższego zebrania klasowego tj. 9 maja 2022r.

Rodzicom bardzo dziękujemy za włączenie się do naszej akcji. Informujemy, że nasza szkoła od 21 lat jest na pierwszym miejscu w rejonie w niesieniu pomocy potrzebującym dzieciom.

 

 

Z góry dziękujemy za dar serca!!!

Opiekun koła PCK

H. Andrzejewska

 

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 maja 2022


W tych trudnych dla szkolnego sportu czasach dotarła do nas radosna informacja. Uczeń naszej szkoły z klasy 8F Adrian Marczuk z sukcesem reprezentował SP Stare Babice w zawodach lekkoatletycznych, które odbyły się w ostatnią niedzielę 24 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim. W mitingu wzięli udział sportowcy z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Sochaczewa, Pruszkowa, Rawy Mazowieckiej i innych miejscowości z województwa mazowieckiego. Adrian zwyciężył w biegu na 400m w kategorii U16! Wynik 59.08 jest tym bardziej wartościowy, że został osiągnięty na wymagającej, 200-metrowej bieżni. Nauczycielem Wychowania Fizycznego zwycięzcy jest Piotr Paziński, nasz były olimpijczyk.
 

czytaj więcej... czytaj więcej...
03 maja 2022

Święto narodowe 3 maja ma dla Polaków niezwykle ważne znaczenie. To właśnie w tym dniu została podpisana pierwsza polska konstytucja w Europie, a jako druga na świecie. Ten dokument miał ogromny wpływ na życie naszych przodków. Autorem Konstytucji 3 Maja był m.in. ówczesny król Stanisław August Poniatowski. 29 kwietnia upamiętniliśmy 231 rocznicę patriotycznym programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy VIA.


Mira Kwiatkowska
Irmina Nożyńska

czytaj więcej... czytaj więcej...
29 kwietnia 2022

Informujemy, że 2 maja 2022r. (poniedziałek) sekretariat szkoły będzie nieczynny.

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 kwietnia 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwie uczennice z klasy 8a zdobyły III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE INTERDYSCYPLINARNYM "EKO - ZOŚKA" Edycja "SMOG".
Dziewczęta przygotowały projekt polegający na przygotowaniu i przeprowadzeniu ankiety dotyczącej smogu - opracowały wyniki tej ankiety w ciekawy sposób. Druga część projektu polegała na miesięcznej analizie pomiarów zanieczyszczeń powietrza wybranego rejonu i opracowaniu wyników oraz wniosków w atrakcyjnej formie.
25 kwietnia na uroczystej gali (połączonej z wykładem wygłoszonym przez eksperta z IOŚ-PIB) nasze laureatki odebrały zasłużone nagrody i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy!!!
Agnieszka Dąbrowska

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 kwietnia 2022

W dniach 28- 29.04 autokar szkolny nie kursuje.

czytaj więcej... czytaj więcej...
27 kwietnia 2022

 

Składamy serdeczne podziękowania p. Katarzynie Nosal, przedstawicielce fundacji KPMG (prywatnie mamie dwójki uczniów naszej szkoły), za obdarowanie dzieci pochodzących z Ukrainy. Uczniowie otrzymali plecaki z pełnym wyposażeniem. W sekretariacie szkoły Rodzice uczniów z Ukrainy mogą też odebrać kupony zniżkowe do sklepu obuwniczego.
Przyłączamy się do życzeń p. Nosal dla dzieci, życząc im osiągnięcia jak najlepszych wyników i dobrego startu w naszej szkole!

 

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
27 kwietnia 2022

W kwietniu naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość. To człowiek pełen charyzmy i pozytywnej energii, którego marzenie i wiara, a także niesamowita wytrwałość i hart ducha zawiodły na szczyt najwyższej góry świata, na dodatek zimą. Należy podkreślić, że było to podczas pierwszej w historii zimowej wyprawy na Mount Everest w 1980 roku.
Krzysztof Wielicki – bo o nim tu mowa ...

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: