Aktualności

04 maja 2020

Z dniem 4 maja 2020 r. przywrócono możliwość stacjonarnej pracy poradni psychologiczno-pedagogicznych.

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 kwietnia 2020

Wpis na blogu zamiast referatu na ocenę? Czemu nie!
Odkąd nauka przeniosła się na łącza zdalne szukamy nowych sposobów i metod pracy. Dziś przedstawiamy bloga WE LEARN ENGLISH stworzonego do prezentacji prac naszych uczniów.
https://polna40.wixsite.com/english
Poza wpisami na różne tematy wybrane przez uczniów, na blogu publikujemy linki do kanałów do nauki angielskiego, które polecili uczniowie klas 7, a także informacje o "Tale challenge" w ramach którego zapraszamy uczniów klas 6-8 do stworzenia mini-audiobooków z napisanych przez siebie opowiadań. Kolejne akcje już wkrótce!

czytaj więcej... czytaj więcej...
20 kwietnia 2020

Bardzo prosimy o zabranie wszystkich pozostawionych rzeczy z szatni do 24 kwietnia. Jest to związane z planowanym remontem tego pomieszczenia. Szkoła będzie otwarta w godz. 8.00-17.00.

czytaj więcej... czytaj więcej...
17 kwietnia 2020

17 kwietnia odbyłby się finałowy koncert YOU can sing. Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym konkurs się nie odbędzie. O nowym terminie zdecydujemy po wakacjach.

Keep singing, keep learning:)

czytaj więcej... czytaj więcej...
30 marca 2020

Szanowni Państwo,

      Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się do inicjatywy uczennicy klasy VIIIc, która wraz z mamą uszyła maski ochronne dla lekarzy i pielęgniarek ze Szpitala Bielańskiego. Powstało ponad 100 kolorowych maseczek, estetycznych, funkcjonalnych i z miejscem na filtr. Namawiamy do uszycia nawet najprostszego wzoru, najważniejsze, aby maski były wygodne i nadawały się do sterylizacji. To naprawdę łatwe. Takie akcesoria chętnie przyjmie od Państwa SOR każdego szpitala. Poniżej link do tutoriala, który pokazuje sposób uszycia prostej maski, także bez maszyny do szycia. Podobne filmy znaleźć można bez trudu na platformie YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=YI1lu4PsT_k

        Dzielmy się dobrem, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy znajdujemy się w tej trudnej i stresującej sytuacji. Wesprzyjmy służby medyczne, które bez wytchnienia i z poświęceniem pracują pomimo zagrożenia.

K.Kujawka
SKW

czytaj więcej... czytaj więcej...
26 marca 2020

Próbny egzamin ósmoklasisty

W związku z informacją opublikowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralną Komisję Egzaminacyjną dotyczącą organizacji przez CKE próbnego egzaminu ósmoklasisty i możliwością przystąpienia szkół do wspomnianego egzaminu niniejszym informuję, że zgłosiliśmy udział naszej szkoły w próbnym egzaminie dla uczniów klas ósmych.

Próbny egzamin ósmoklasisty przeprowadzony będzie z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego w dniach od 30 marca do 1 kwietnia br.

czytaj więcej... czytaj więcej...
23 marca 2020

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą przedłużenia okresu zamknięcia szkół do dnia 14 kwietnia i koniecznością realizowania podstawy programowej kształcenia ogólnego poprzez zdalne nauczanie, przekazujemy informację o sposobie zdalnego nauczania.

​Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Zdalne_nauczanie_informajcja_23_marca.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
23 marca 2020

Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonym poniżej materiałem.

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/poradnik.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
12 marca 2020

Z dniem dzisiejszym konkurs zbierania makulatury zostaje zawieszony. O kontynuowaniu konkursu powiadomimy Państwa przez dziennik elektroniczny.

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: