Aktualności

02 lutego 2020

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze jest wielkim wydarzeniem. Szkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny włączyło się w organizację przedsięwzięcia.

czytaj więcej... czytaj więcej...
02 lutego 2020

"Najciekawszy komiks"

 

Szczegóły konkursu =>

czytaj więcej... czytaj więcej...
24 stycznia 2020

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kwesty i kiermaszu na rzecz Juliana z chorobą nowotworową. Osoby, które zgodziły się upiec słodkości nie zawiodły i nasze stoły uginały się pod ciężarem rozmaitych wypieków. Klasa 8 d, do której należał ten projekt sprzedała wszystko, co do jednego kawałka.

Uzyskaliśmy ok. 2300 zł, które to pieniądze przesłaliśmy na konto fundacji zajmującej się zbiórką. Mamy nadzieję, że nasz skromny wkład pomoże Julkowi wrócić do zdrowia.
                                                                                                                                                  K.Kujawka

czytaj więcej... czytaj więcej...
17 stycznia 2020

Konkurs przedmiotowy Leon z języka polskiego z elementami ortografii skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych. Celem ogólnopolskiego testu jest sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, gramatycznych i innych umiejętności humanistycznych oraz sprawdzenie umiejętności ortograficznych. W olimpiadzie z języka polskiego mogą wziąć udział klasy IV-VIII. Konkurs przeprowadzany jest w formie testu z otwartymi i zamkniętymi zadaniami. Zakres dostosowywany jest do norm programowych obowiązujących w szkołach podstawowych.

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
17 stycznia 2020

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej do udziału w olimpiadzie wiedzy o jednym z największych Polaków ostatnich lat - Janie Pawle II.

Konkurs odbędzie się 24-03-2020 r.

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
11 stycznia 2020

Jak co roku w Babickiej szkole w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się występ jasełkowy. Tym razem miał on dość niecodzienną formę. Nie było stajenki z osiołkiem ani pasterzy, był za to zakochany chłopak, bizneswoman i opływająca w luksus klasowa gwiazda, a także duch Babci i multimedialna scenografia. Całości dopełnili barwni i nieco groteskowi kolędnicy, wykonywane przez uczniów solowe partie na fortepianie i skrzypcach, a także niebanalny utworów muzycznych w tle wybranych scen.
 

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 stycznia 2020

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Pragniemy przypomnieć, iż w najbliższy czwartek 9 stycznia o godz. 7.50 odbędzie się OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z J. ANGIELSKIEGO OLIMPUS.
Uczniowie będą pisać w 6 salach.
Listy z nazwiskami zostaną wywieszone w środę.

Bardzo prosimy zapisanych uczniów o punktualne przybycie.

 

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
21 grudnia 2019

Miło nam ogłosić wyniki z konkursu plastyczno-językowego pt. "The Christmas Elf".

Z klas 0-I laureatami zostali: Kalina Buksa, Magdalena Wójcik oraz Martyna Mospinek.
Z klas II-III są to: Michał Kazimierczak, Zofia Sewastynowicz oraz Marta Markiewicz.
Osoby wyróżnione to: Katarzyna Kłósek, Cezary Durejko oraz Lena Płeszka.

Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Pozostałym uczestnikom również dziękujemy za udział. Kochani uczniowie nie poddawajcie się! Wybór był niezwykle ciężki, gdyż wszystkie prace były pomysłowe. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursach z języka angielskiego.

W imieniu całego zespołu nauczycieli j.angielskiego: Merry Christmas!

czytaj więcej... czytaj więcej...
18 grudnia 2019

​Jasełka w naszej szkole to już tradycja. 18 grudnia uczniowie klas 2b i 2d zaprezentowali się przed najmłodszą publicznością w przedstawieniu pt.: "Boże Narodzenie od strony piekieł". Mamy nadzieję, że wszystkim spodobala się ta nieco inna forma jasełek.

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: