Aktualności

06 lipca 2022

Wszyscy uczniowie zakwalifikowani do klasy dwujęzycznej, których rodzice potwierdzili wolę uczęszczania do tej klasy, zostali do niej przyjęci. Od 1 września 2022r. klasa dwujęzyczna będzie utworzona jako oddział 7c.

czytaj więcej... czytaj więcej...
05 lipca 2022

Informujemy, że w dniach: 18.07 – 15.08.2022 r. sekretariat szkolny będzie nieczynny dla interesantów.

W pozostałe dni przerwy wakacyjnej sekretariat będzie czynny w godzinach: 8.00 – 14.00.

czytaj więcej... czytaj więcej...
05 lipca 2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach poszukuje osoby na stanowisko pracownika sekretariatu. Od kandydata wymagane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Kandydatury proszę zgłaszać za pośrednictwem skrzynki elektronicznej pod adresem: szkola-staarebabice@wp.pl do dnia 22 lipca 2022 r.

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 lipca 2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach, ul. Polna 40 informuje o odrzuceniu przyjętej wcześniej oferty stanowiącej odpowiedź na zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia stanowisk pracy dla Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/LP_Zestawienie_ofert_SPSB_4_odrzucenie_oferty_1.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
01 lipca 2022

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty odbędzie się w szkole 8 lipca (piątek) w godz. 9.00- 14.00 w sali 216.

czytaj więcej... czytaj więcej...
01 lipca 2022

Słonecznych, radosnych, pełnych niezapomnianych wrażeń,

ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Wracajcie szczęśliwi i zdrowi we wrześniu!

Do zobaczenia!

czytaj więcej... czytaj więcej...
29 czerwca 2022

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach, ul. Polna 40 informuje o złożonych ofertach, będących odpowiedziami na:

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu do realizacji nagrań audio-wideo z akcesoriamidla Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Zapytanie ofertowe na dostawę  wyposażenia stanowisk pracy dla Szkoły Podstawowej w Starych Babicachw ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Zapytanie ofertowe na dostawę narzędzi i akcesoriów warsztatowych dla Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu i akcesoriów gospodarstwa domowegodla Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Zapytanie ofertowe na dostawę pomocy projektowych dla Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/Wybor_ofert/Kopia_LP_Zestawienie_ofert_SPSB_3.pdf

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/Wybor_ofert/Kopia_LP_Zestawienie_ofert_SPSB_4.pdf

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/Wybor_ofert/Kopia_LP_Zestawienie_ofert_SPSB_5.pdf

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/Wybor_ofert/Kopia_LP_Zestawienie_ofert_SPSB_6.pdf

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Laboratoria_Przyszlosci/Wybor_ofert/Kopia_LP_Zestawienie_ofert_SPSB_7.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
20 czerwca 2022

Bardzo proszę rodziców (opiekunów) uczniów  klas  ósmych o odbiór Kart Zdrowia Ucznia. Odbiór kart osobisty przez rodzica/opiekuna  lub z upoważnieniem przez ucznia do 30 czerwca 2022r. do godz. 15.00. Po tym terminie odbiór w sekretariacie szkoły.

Karty należy oddać do szkoły do której będzie uczęszczał uczeń.

Pielęgniarka szkolna

Teresa Drzewińska

czytaj więcej... czytaj więcej...
20 czerwca 2022

We wtorek 14 czerwca 2022r. odbyło się spotkanie w naszej szkole z misjonarzami (MIVA) p. Mateuszem i ks. Jerzym Kraśnickim (dyr. MIVA Polska). Uczennice  z kl 6A przekazały uzbierane pieniądze przez uczniów naszej szkoły dla katechistów, pracujących na terenach misyjnych przez akcje uCzyNek WIARY.

Celem akcji jest wyposażenie tubylczych katechistów w rowery, aby ułatwić im sprawniejsze docieranie do ludzi z nauką wiary chrześcijańskiej. Akcja jest odpowiedzią na prośby polskich misjonarzy i misjonarek.
Pieniądze zebrane w naszej szkole w roku 2021/2022 r. pomogą misjonarzem dotrzeć do potrzebujących mieszkających na terenie Afryki.
Dzięki akcji uCZYNek WIARY, udało się uzbierać 800 zł. Pan Mateusz i ks. Jerzy bardzo ciekawie opowiedzieli o pracy katechetycznej na terenie Afryki. Pokazali uczniom zabawki zrobione własnoręcznie przez dzieci z drewnianych patyczków, liści palmy, kapsli od butelek. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli film, dzięki któremu poznali warunki pracy misjonarzy i katechistów na terenach misyjnych.

Dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom, Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom za dar serca.
                                               

                                                                        Koordynatorka M. Sakowska

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: