Aktualności

11 stycznia 2021

Szanowni Państwo,
Organizacja ferii w szkole w dniach 11-15 stycznia będzie odbywała się zgodnie z następującymi zasadami:
- opieka nad dziećmi w godzinach 7:30- 16:30
- zajęcia rekreacyjne w godzinach 8:30 -14:30
- posiłki : śniadanie- 8:30/ obiad -12:00/ podwieczorek -14:00

Dzieci wchodzą do szkoły dolnym wejściem i przebierają się w szatni, następnie udają się do sali 107.
Rodzice nie mogą wchodzić z dziećmi do sal zajęć.

 

Regulamin: http://www.szkola-starebabice.pl/upload/Regulamin_pokolonii_-_kopia.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
22 grudnia 2020
22 grudnia 2020

Prace uczniów klas IV-VII

czytaj więcej... czytaj więcej...
19 grudnia 2020

Klasa 3c intensywnie przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie zaprezentowali się w audycji zimowej dla swoich rodzin. Śpiewali  i grali kolędy oraz recytowali wiersze zwiazane z pięknymi polskimi tradycjami bożonarodzeniowymi. Wykonali również cudowne, oryginalne szopki.

czytaj więcej... czytaj więcej...
15 grudnia 2020

Szanowni Państwo,

w dniach 9 – 18 grudnia 2020r. w godzinach 13:30 do 17:00 odbywa się zbiórka dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie, przy ul. Szymanowskiego 4a.

Zbieramy rzeczy takie jak: kredki, zabawki, ubrania dla dzieci i dorosłych (mogą być używane, ale w dobrym stanie), artykuły spożywcze (z długim terminem przydatności), wszelkie środki czystości np. proszki/płyny do prania, płyny do naczyń, itp. oraz kosmetyki.

Rzeczy będzie można pozostawić na stoisku w naszej szkole podstawowej w Starych Babicach, na parterze, przy kancelarii.

Warto jest pomagać, szczególnie w tym świątecznym okresie i z pewnością każda przyniesiona przez Państwa rzecz sprawi, iż te święta będą wyjątkowe. Dobro zawsze powraca!

Uczniowie klasy 8a

pod opieką wychowawcy Anny Kozłowskiej

czytaj więcej... czytaj więcej...
13 listopada 2020

Informujemy, iż można zamówić i wypożyczyć z biblioteki szkolnej potrzebne uczniom książki.

Zamawiamy:
w poniedziałki (do odbioru w czwartek i piątek)
i w piątki (do odbioru we wtorek i środę) poprzez dziennik u p. Beata Załęskiej.
Pomocą tu może być nasz katalog udostępniony na stronie: https://m003741.molnet.mol.pl/

Odbieramy w sekretariacie w wyznaczone dni w godz. 11:00-15:00
- książki zamówione w poniedziałek będą do odebrania w czwartek i piątek.
- książki zamówione w piątek będą do odebrania we wtorek i środę.

czytaj więcej... czytaj więcej...
11 listopada 2020

Narodowe Święto Niepodległości

czytaj więcej... czytaj więcej...
05 listopada 2020

Szanowni Państwo,


Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.
Powyższe oznacza, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych – do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym, natomiast oddziały przedszkolne czyli „zerówki” będą nadal pracowały w systemie stacjonarnym.


Zdalne nauczanie prowadzone będzie zgodnie z planem lekcji, do którego wprowadzono zmiany obowiązujące od dnia 9 listopada br. do dnia 29 listopada br. W planie zajęć nauczania zdalnego przewidziano zajęcia w formie on-line oraz przesyłanie materiałów do samodzielnej pracy przez uczniów. Nowe plany lekcji będą zamieszczone w dzienniku elektronicznym 6 listopada. Linki do zajęć on-line będą zamieszczane w zakładce prace domowe w dzienniku elektronicznym.


Dla uczniów posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, którzy nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, zostanie zorganizowane nauczanie zdalne w szkole przy współudziale nauczyciela wspomagającego. Potrzebę nauczania dziecka ze szkoły rodzice winni zgłosić do nauczyciela wspomagającego i do dyrektora szkoły najpóźniej do dnia 6 listopada.


Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Podczas pobytu w świetlicy, dzieci powinny być zaopatrzone w podręczniki, ćwiczenia i zeszyty zgodnie z obowiązującym danego dnia planem lekcji. W miarę możliwości zorganizujemy edukację dzieci w czasie przebywania w świetlicy.


Istniejące przepisy dają możliwość zawieszenia funkcjonowania przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej jeżeli występują przesłanki zagrażające życiu i bezpieczeństwu uczniów. Obecnie takie przesłanki nie występują dlatego oddziały przedszkolne pracowały będą w systemie stacjonarnym.

 

Z wyrazami szacunku

Dorota Smolińska

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: