Aktualności

09 października 2020

ZAPRASZAMY do udziału w 5. edycji You CAN SING. W tym roku śpiewamy piosenki świąteczne. Zgłoszenia dostępne u Nauczycieli jęz. angielskiego. Regulamin dostępny poniżej:

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/konkursy/YOU_can_sing_5festiwal_regulamin_2020_educja_swiateczna.pdf

 

                                                 

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 października 2020

W tym roku obchodzimy 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej. Niemały wkład w zwycięstwo miał polski radiowywiad w tym kryptolodzy. Dla uczczenia tamtych wydarzeń przygotowaliśmy mobilną grę terenową na smartfon. Podczas rozgrywki wcielisz się w rekruta do radiowywiadu wojskowego. Będziesz musiał rozwiązywać zadania i odpowiadać na pytanie zgodnie z fabułą gry. Podczas rozgrywki można poznać wiele faktów historycznych związanych z Bitwą Warszawską.

                                               

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 października 2020

1 października 2020 r., w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem”, po raz kolejny obchodzony jest „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”. Celem działań jest przypominanie i uświadamianie pieszym o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych – dla własnego bezpieczeństwa.

                                                                           

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 września 2020

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza Państwa do wzięcia udziału w zbiorkach zorganizowanych przez dwie klasy ósme z okazji  Światowego Dnia i Tygodnia Zwierząt.

 

http://www.szkola-starebabice.pl/upload/informacja_na_stron_wolontariatu_1.pdf

czytaj więcej... czytaj więcej...
16 września 2020

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła kontynuuje ubezpieczenie NNW uczniów oraz pracowników szkoły w towarzystwie ubezpieczeniowym Wiener TU S.A Vienna Insurance Group. Suma ubezpieczenia wynosi 15.000 zł.  Roczna składka za jednego ubezpieczonego wynosi 47 zł.
Wpłat na ubezpieczenie należy dokonać w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 02.10.2020r. (piątek).

Godziny pracy sekretariatu:
pn - 8:00-16:00
wt - 7:00-15:00
śr - 8:00-16:00
czw - 8:00-16:00
pt - 7:00-15:00

czytaj więcej... czytaj więcej...
11 września 2020

Szanowni Państwo
 

Od 11 września na kwarantannie domowej przebywa klasa 2b ze względu na pozytywny wynik  testu na COVID19 przeprowadzonego u jednego z uczniów tej klasy. Kwarantannę odbywa również pięciu nauczycieli uczących w tej klasie.
Wszystkie dzieci i nauczyciele oraz osoby wspólnie z Nimi zamieszkujące muszą pozostać w domu do dnia  17 września włącznie. Zgodnie z wymogami prawa o zaistniałej sytuacji powiadomiona została Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Powiecie Warszawskim Zachodnim mieszcząca się w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej 129/133, Gmina Stare Babice oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wszelkie decyzje w tym zakresie podjęto w uzgodnieniu z Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Powiecie Warszawskim Zachodnim.
Uczniowie pozostałych klas uczęszczają do szkoły według  podanego planu lekcji.

 

Z wyrazami szacunku
Dorota Smolińska
Dyrektor Szkoły

czytaj więcej... czytaj więcej...
07 września 2020

Szanowni Państwo


W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację o pozytywnym wyniku testu na COVID19 przeprowadzonego u nauczycielki języka polskiego uczącej w klasach 5a, 6b, 6d, 7e oraz w zastępstwie w klasie 8c.
Wszystkie dzieci wymienionych klas oraz osoby wspólnie z Nimi zamieszkujące muszą być poddane kwarantannie domowej do dnia 13 lub 14 września włącznie.
Zgodnie z wymogami prawa o zaistniałej sytuacji powiadomiona została Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Powiecie Warszawskim Zachodnim mieszcząca się w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej 129/133 oraz Gmina Stare Babice, jako Organ Prowadzący Szkołę. Wszelkie decyzje w tym zakresie podjęto w uzgodnieniu z Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Powiecie Warszawskim Zachodnim.
Uczniowie pozostałych klas uczęszczają do szkoły według  podanego planu lekcji.

Z wyrazami szacunku
Dorota Smolińska
Dyrektor Szkoły

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników: