Aktualności

29 kwietnia 2022

Informujemy, że 2 maja 2022r. (poniedziałek) sekretariat szkoły będzie nieczynny.

czytaj więcej... czytaj więcej...
29 kwietnia 2022

Po przerwie wracamy do mikrofonów! Szkolny etap You Can Sing odbył się 28.04, a dzień później nasi uczniowie odebrali wyróżnienia z rąk Dyrekcji. Na zdjęciu finaliści, którzy będą reprezentować naszą Szkołę.

Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Pracowników Szkoły na finałowy koncert gminnego konkursu piosenki anglojęzycznej 6 maja o 17.15 w Domu Kultury Stare Babice ul. Południowa 2A.

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 kwietnia 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwie uczennice z klasy 8a zdobyły III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE INTERDYSCYPLINARNYM "EKO - ZOŚKA" Edycja "SMOG".
Dziewczęta przygotowały projekt polegający na przygotowaniu i przeprowadzeniu ankiety dotyczącej smogu - opracowały wyniki tej ankiety w ciekawy sposób. Druga część projektu polegała na miesięcznej analizie pomiarów zanieczyszczeń powietrza wybranego rejonu i opracowaniu wyników oraz wniosków w atrakcyjnej formie.
25 kwietnia na uroczystej gali (połączonej z wykładem wygłoszonym przez eksperta z IOŚ-PIB) nasze laureatki odebrały zasłużone nagrody i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy!!!
Agnieszka Dąbrowska

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 kwietnia 2022

W dniach 28- 29.04 autokar szkolny nie kursuje.

czytaj więcej... czytaj więcej...
27 kwietnia 2022

 

Składamy serdeczne podziękowania p. Katarzynie Nosal, przedstawicielce fundacji KPMG (prywatnie mamie dwójki uczniów naszej szkoły), za obdarowanie dzieci pochodzących z Ukrainy. Uczniowie otrzymali plecaki z pełnym wyposażeniem. W sekretariacie szkoły Rodzice uczniów z Ukrainy mogą też odebrać kupony zniżkowe do sklepu obuwniczego.
Przyłączamy się do życzeń p. Nosal dla dzieci, życząc im osiągnięcia jak najlepszych wyników i dobrego startu w naszej szkole!

 

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
27 kwietnia 2022

W kwietniu naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość. To człowiek pełen charyzmy i pozytywnej energii, którego marzenie i wiara, a także niesamowita wytrwałość i hart ducha zawiodły na szczyt najwyższej góry świata, na dodatek zimą. Należy podkreślić, że było to podczas pierwszej w historii zimowej wyprawy na Mount Everest w 1980 roku.
Krzysztof Wielicki – bo o nim tu mowa ...

czytaj więcej... czytaj więcej...
14 kwietnia 2022
11 kwietnia 2022
Strona wyników: